0

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kto stojí za zrodom tohto talianskeho špecialistu na cestnú cyklistiku? Kedy vznikla a aké boli jej začiatky? To všetko sa dozviete v článku kde vám v krátkosti predstavíme históriu spoločnosti Wilier.

Prečítať

Sezóna je za dverami a mať bicykel v top stave je viac ako dôležité a každý biker vie, že podceniť údržbu bicykla po zimnom spánku by sa mohlo zle vypomstiť.

Prečítať

Súťaž máme ukončenú a poznáme aj výhercu nových lyží Völkl, ktoré urobili radosť jednému z vás

Prečítať

Je známe, že Taliani majú k cyklistike naozaj blízko. Ani sa nie je čomu čudovať, že práve u nich vzniklo množstvo značiek pevne spojených práve s cyklistikou.

Prečítať

Novinka od spoločnosti Wilier Triestina nie je na trhu dlho a už zbiera ocenenia po svete. Tým najnovším je prestížne ocenenie z výstavy Eurobike 2017. Novinka Wilier Cento10NDR sa stal víťazom v kategórii pretekárskych bicyklov.

Prečítať

V poslednej dobe máme možnosť vidieť tzv. aerodynamicé prilby, a to či už v profi pelotóne, alebo dokonca aj medzi MTB profíkmi. Tento trend sa pomaly ale isto rozmáha aj medzi amatérov, keďže takéto prilby sa stávajú stále viac dostupnejšími.

Prečítať

Pohodlný bicykel na výjazdy, ale nezľakne sa ani pretekov. Model GTR Team je komfortný taliansky cestný bicykel, ktorý aj napriek pohodlnejšej a vzpriamenejšej geometrii v sebe nezaprie gény tradičného pretekárskeho bicykla z rodiny Wilier Triestina.

Prečítať